Kúpiť detské prilby – e-shop

Sprievodca výberom
prileb


Detská prilba  >  Výpredaj lyžiarskych heliem je tu!

Výpredaj lyžiarskych heliem je tu!

Ako každý rok na jar, aj tento rok je ideálny čas pre nákup lyžiarske prilby.

Je už takmer po sezóne a dole nepadajú len snehové pokrývky na horách, ale aj ceny lyžiarskeho vybavenia. V zľavách teraz kúpite minuloročné modely lyží, oblečenia, lyžiarskych topánok aj heliem. A to platí pre dospelé aj detské helmy.

Pri nákupe detskej helmy na ďalšiu sezónu je potrebné kúpiť radšej väčšiu helmu a dobre počítať s rastom dieťaťa. Obvod hlavy rastie od 3 rokov veku priemerne asi o pol centimetra za rok.

Detské lyžiarske prilby v akcii

V zľave aj viac ako 40% kúpite v posezónnom výpredaji treba detskú helmu Worker Little s vyberateľným polstrovaním a ventiláciou. Škrupina prilby je vyrobená najmodernejšou metódou In-Mold, ktorá zaisťuje extrémnu odolnosť a chráni tak hlavu pri prípadnom náraze.

Helmu Worker Little kúpite vo veľkostiach od XXS (51-52) až po L (59-61).

Zdieľajte článokOdporúčame detské prilby


Ďalšie novinky

S prilbou už aj na odrážadlo!

Ako naučiť dieťa nosiť prilbu na bicykel? Kúpte mu ju už na odrážadlo. A máme pre vás ďalšie tipy, ako urobiť z nosenia prilby zážitok.

Helmu aj na odrážadlo!

Detské prilby sú povinné na bicykloch, v mnohých krajinách i na lyžiach - a čo odrážadlá? Najmenšie cyklo stroje pre deti môžu byť tiež nebezpečné a helma je základným bezpečnostným vybavením.

všetky novinky