Kúpiť detské prilby – e-shop

Sprievodca výberom
prileb


Detská prilba  >  Praktický darček na Vianoce pre každého malého cyklistu

Praktický darček na Vianoce pre každého malého cyklistu

Čo to bude? Detská prilba! Na bicykel, na inline korčule, na skateboard.

Prilba je na Slovensku povinná pre každého cyklistu bez výnimky. A pre všetkých je viac ako odporúčaná. Prilba zachraňuje zdravie aj životy. Chráni pred slnečným svitom, alebo v daždi. A môže byť pekným doplnkom.

Detská freestyle prilba WORKER Vroom

Detská prilba na freestyle WORKER Vroom. Len 350 gramov ťažká (skôr teda ľahká), ideálna na skateboardy, inline korčule a bicykle. Má samozrejme nemecké bezpečnostné certifikáty, 11 vetracích otvorov a kúpite ju za menej ako 15 €.

No to by bolo pre chlapca. A čo malé slečny? Pre nich odporúčame prilbu WORKER Cutte, tiež z rady freestyle prilieb. Krásny dizajn a rovnaké bezpečnostné záruky ako u Vroomu.

Detská freestyle prilba WORKER Cutte

Aj tú kúpite za menej ako 15 € a podľa recenzií sa bude páčiť aj Vám:

"Som spokojná, za tie peniaze snáď na trhu nie je lepšia prilba."

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 21. 11. 2014


Odporúčame detské prilby


Ďalšie novinky

Detská prilba na motorku

Detská prilba je nevyhnutná pre cyklistov, korčuliarov, lyžiarov a tiež motorkárov. Týmto malým športovcom sú určené špeciálne aerodynamické moto prilby v rôznych farbách a veľkostiach. V akciách sa dajú kúpiť aj za menej ako 35 €.

16. 10. 2015

Detská helma na korčuľovanie

Ak začne vaše dieťa skúšať inline korčuľovanie, rozhodne sa nevyhne pádom. Používanie bezpečnostného vybavenia - chráničov a predovšetkým helmy - je teda absolútnou nutnosťou.

18. 4. 2014

všetky novinky