Kúpiť detské prilby – e-shop

Sprievodca výberom
prileb


Detská prilba  >  Prilba Barbie: Bezpečná i krásna!

Prilba Barbie: Bezpečná i krásna!

Z jazdy na detskom bicykli alebo kolieskových korčuliach bude vaša malá slečna úplne nadšená, keď jej zaobstaráte slušivú ružovú prilbu s motívom bábiky Barbie.

Helma je vyrobená z ľahkých materiálov, takže nenamáha krčnú chrbticu dieťaťa. Má šesť vetracích otvorov. S pomocou nastaviteľných remienkov a regulačného kolieska sa perfektne prispôsobí detskej hlave. Na trhu sú veľkosti XS (obvod hlavy 46 – 53 cm) a S (obvod hlavy 53 – 56 cm).

Cyklistickú prilbu, ktorá je pre deti zo zákona povinná, je dobré kombinovať s kolennými, lakťovými chráničmi a cyklistickými rukavicami.

A čo o prilbe Barbie hovoria zákazníci internetového obchodu?

„Kvalitná, dobre sedí na hlave, dieťa zvládne samo si prilbu nasadiť, zapnúť aj rozopnúť. “

„Našej malej sa veľmi páči, pre dievčatá perfektný design.“

„Krásne farebná, dieťa ju bude rado nosiť, nádherne sedí na hlave, všetkým odporúčam, stopercentná spokojnosť. “

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 15. 2. 2014


Odporúčame detské prilby






Ďalšie novinky

Helmu aj na odrážadlo!

Detské prilby sú povinné na bicykloch, v mnohých krajinách i na lyžiach - a čo odrážadlá? Najmenšie cyklo stroje pre deti môžu byť tiež nebezpečné a helma je základným bezpečnostným vybavením.

28. 5. 2016

Detská prilba na motorku

Detská prilba je nevyhnutná pre cyklistov, korčuliarov, lyžiarov a tiež motorkárov. Týmto malým športovcom sú určené špeciálne aerodynamické moto prilby v rôznych farbách a veľkostiach. V akciách sa dajú kúpiť aj za menej ako 35 €.

16. 10. 2015

Detská helma na korčuľovanie

Ak začne vaše dieťa skúšať inline korčuľovanie, rozhodne sa nevyhne pádom. Používanie bezpečnostného vybavenia - chráničov a predovšetkým helmy - je teda absolútnou nutnosťou.

18. 4. 2014

všetky novinky